dodaj ogłoszenie blog

Oddział
Radiologia

bez

Wielkopolskie

Grodzisk Wielkopolski

Praca lekarz Wielkopolskie Radiologia Oddział

e-work HR Company Poland aktualnie dla jednego ze szpitali zlokalizowanych w Grodzisku Wielkopolskim skupiamy się na poszukiwaniu RADIOLOGA.

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych badań diagnostycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii radiologicznych, w tym tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego i radiografii
  • Analiza uzyskanych obrazów i sporządzanie precyzyjnych raportów diagnostycznych
  • Współpraca z zespołem medycznym w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom
  • Utrzymywanie i aktualizacja wiedzy na temat najnowszych postępów w dziedzinie diagnostyki obrazowej

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia studiów medycznych i certyfikat specjalizacji z radiologii
  • Doświadczenie w pracy jako radiolog
  • Umiejętność interpretacji obrazów diagnostycznych i sporządzania precyzyjnych raportów
  • Znajomość najnowszych technologii i procedur w dziedzinie diagnostyki obrazowej
  • Umiejętność pracy w zespole i doskonała komunikacja interpersonalna

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami kandydata
  • Umowę o pracę, zlecenie lub B2B
  • Nowoczesne i dobrze wyposażone centrum diagnostyki obrazowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nauki od doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie radiologii
  • Przyjazne i zgrane środowisko pracy
  • Elastyczny harmonogram pracy, który można dostosować do indywidualnych potrzeb

Jeżeli jesteś doświadczonym radiologiem, pragnącym podjąć wyzwanie w profesjonalnym i innowacyjnym środowisku, zapraszamy do aplikowania na nasze stanowisko. Wyślij swoje CV

Bądź częścią naszego zespołu i pracuj z nami nad zapewnieniem pacjentom najwyższej jakości diagnostyki obrazowej!

Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę. 2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.