dodaj ogłoszenie blog

Oddział
Anestezjologia

bez

Wielkopolskie

Grodzisk Wielkopolski

Praca lekarz Wielkopolskie Anestezjologia Oddział

e-work HR Company Poland aktualnie dla jednego ze szpitali zlokalizowanych w Grodzisku Wielkopolskim skupiamy się na poszukiwaniu Lekarzy Anestezjologicznych

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Stabilne i profesjonalne środowisko pracy.
  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych i udziału w szkoleniach.
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego i najnowszych technologii.
  • Elastyczny grafik pracy, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji.
  • Dobre wsparcie administracyjne i dostęp do kolegialnej opieki.

Wymagania:

  • Dyplom lekarza oraz specjalizacja w dziedzinie anestezjologii.
  • Doświadczenie zawodowe w pracy jako anestezjolog.
  • Znajomość procedur, technik i narzędzi stosowanych w anestezjologii.
  • Umiejętność reagowania w sytuacjach krytycznych i podejmowania szybkich decyzji.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy zespołowej i elastyczność w podejściu do pracy.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i podawanie odpowiednich dawek środków znieczulających pacjentom przed operacjami.
  • Monitorowanie stanu pacjenta podczas operacji i kontrolowanie wszelkich nieprawidłowości.
  • Zapewnienie pacjentom bezpieczeństwa i komfortu podczas całego procesu operacyjnego.
  • Wykonywanie procedur związanych z blokami nerwowymi i analgezją.
  • Dokumentowanie i raportowanie wszystkich działań związanych z anestezjologią.

Jeśli jesteś doświadczonym lekarzem anestezjologiem, który pragnie rozwinąć swoją karierę w profesjonalnym i przyjaznym środowisku medycznym, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.

Prosimy o przesłanie swojego CV

1)Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.