klinikaofert.pl

dodaj ogłoszenie blog

Prywatna placówka
Okulistyka

specjalista
w trakcie
bez

Śląskie

Chorzów

Praca lekarz Śląskie Okulistyka Prywatna placówka

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie specjalistycznych badań lekarskich,
  • kierowanie Pacjentów na dalszą diagnostykę,
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji medycznej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • ukończona specjalizacja z okulistyki,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku lekarza okulisty.

Oferujemy

  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy pracę w sprawnie zorganizowanej placówce ze specjalistycznym zapleczem technicznym,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych ze względu na rodzaj umowy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych,
  • przyjazną atmosferę w zespole.

pokaż kontakt