klinikaofert.pl

dodaj ogłoszenie blog

Prywatna placówka
Medycyna rodzinna

specjalista
w trakcie
bez

200,00zł/h

Kujawsko-pomorskie

Świecie

Praca lekarz Kujawsko-pomorskie Medycyna rodzinna Prywatna placówka

Optima Care sp. z o.o. specjalizująca się w obsłudze podmiotów segmentu ochrony zdrowia, należąca do lidera usług outsourcingowych dla biznesu.

Lekarz Medycyny Rodzinnej (w POZ) Miejsce pracy: Świecie
Zakres zadań:
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych w POZ
  • zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej w placówce
  • zapewnienie zgodności pracy ze wszystkimi standardami medycznymi i etycznymi
  • współpraca z zespołem pozostałych specjalistów świadczących pracę w placówce

                                Wymagania:

  • lekarz posiadający tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej/ odbywający szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie medycyny rodzinnej/lekarz posiadający specjalizację I lub II stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej/ lekarz posiadający specjalizację I lub II stopnia lub tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych (przyjmujący deklaracje wyboru świadczeniobiorców dorosłych)
  • gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze

                                Oferujemy:

  • współpracę na podstawie kontraktu B2B
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 200 zł netto +VAT (kontrakt B2B)
  • pracę w nowoczesnej placówce medycznej w miejscowości Świecie ul. Wyszyńskiego 15 (dogodny dojazd m.in. z Bydgoszczy – 30 minut drogą S5) z dostępem do niezbędnego sprzętu medycznego
  • pełną opiekę recepcyjną pacjenta
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • wsparcie i możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi specjalistami w placówce

pokaż kontakt