klinikaofert.pl

dodaj ogłoszenie blog

POZ
Choroby wewnętrzne

specjalista
w trakcie
bez

Dolnośląskie

WOJCIESZÓW

Praca lekarz Dolnośląskie Choroby wewnętrzne POZ

Jesteśmy placówką medyczną w położonej malowniczo miejscowości w Górach Kaczawskich. Poszukujemy lekarza specjalisty chorób wewnętrznych, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozowanie, leczenie i opiekę nad pacjentami z szerokim spektrum schorzeń wewnętrznych. Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach oraz współpracę z zespołem, który cechuje się dobrą znajomością środowiska.

Obowiązki

*diagnozowanie i leczenie pacjentów z chorobami wewnętrznymi

*prowadzenie konsultacji oraz udzielanie porad medycznych

*zapewnianie wysokiej jakości opieki pacjentom

*ścisła współpraca z personelem medycznym

*utrzymywanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagania

*dyplom lekarza z zakresu chorób wewnętrznych

*licencja lekarska uprawniająca do wykonywania zawodu

* dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

*posiadanie uprawnień do wykonywania badań ultrasonograficznych (USG) oraz interpretacja wyników będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

*atrakcyjne wynagrodzenie

*możliwość rozwoju zawodowego

*przyjazne środowisko pracy

*praca 3 razy w tygodniu

*stabilne warunki zatrudnienia

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą oferta pracy zapraszamy do kontaktu

pokaż kontakt